1% - Tág Világ Egyesület - 18225765-1-41

Jelentkezés

Felvételi tájékoztató a 2020/2021-es tanévre

NYÍLT NAP

A Tág Világ iskola 2019. február 11-én, és március 3-án tartja nyílt napjait leendő elsős szülők részére.

Ezeken a napokon közelebbről megismerhetik iskolánkat, órákat látogathatnak és egy közös tájékoztatón beszélgethetnek az iskolánk szakmai vezetőjével a Tág Világ programról.

A nyílt napokra regisztrálni ezen az oldalon lehet.

A jelentkezés során kérjük vegyék figyelembe, hogy családonként egy alkalommal, egy óra megtekintését tudjuk biztosítani.

GYERMEKFOGLALKOZÁS

A nyílt napra jelentkező szülőket és családokat szeretnénk mi is megismerni, ezért a nyílt órák után egy héttel játékos délutánra várjuk őket.  A gyerekek tanítóinkkal kiscsoportos foglalkozáson vehetnek részt. Szüleik számára pedig az első osztályról és annak programjáról beszél szakmai vezetőnk. A foglalkozások időpontja:

2020. február 18. délután 4 óra

2020. március 10. délután 4 óra

A gyerekfoglalkozás regisztrációját 2020. februárban nyitjuk meg.

CSALÁDI ISMERKEDÉS

A gyermekfoglalkozást követően iskolánk játékos délutánra hívja meg azokat a családokat, akik hozzánk hasonlóan gondolkodnak, azonos elveket képviselnek nevelési és oktatási területeken. A részletes tájékoztatást a meghívót tartalmazó emailben fogjuk megküldeni.

Várjuk Önöket szeretettel!

Felvételi a felsőbb osztályokba

Jelenleg minden osztályunk teljes létszámmal működik. Amennyiben lehetőségünk lesz újabb tanulókat felvenni, itt a honlapon jelezni fogjuk.