1% - Tág Világ Egyesület - 18225765-1-41

Tág Világ Általános Iskola - OM azonosító: 203159

Tag Vilag Altalanos Iskola

+36 20 364 9501

titkarsag@tagvilagiskola.hu

1039 Budapest

Pais Dezső utca 1-3.

Híreink

A Herkules iskola még nem zárt be, és reményeink szerint nem is fog!

Az eddigi fenntartó, a Nessa Alapítvány március 10-én bejelentette, hogy nem tudja tovább működtetni az iskolát.
Mi, a szülők viszont tenni akarunk azért, hogy a gyerekek a megszokott közösségeikben, a jól bevált pedagógiai alapokon és módszerekkel, és tanáraikkal együtt maradva folytathassák ugyanitt a tanulmányaikat szeptembertől is.
Ezért felkerestük a Polgármestert, és a támogatását kértük ahhoz, hogy keressünk egy új fenntartót, aki hasonló szellemben és módszerrel tovább folytatja a pedagógiai munkát. Az Önkormányzat támogatja ezt a kezdeményezést, így jelenleg a potenciális új fenntartó szervezetekkel (alapítványok, egyesületek) folynak a tárgyalások.
Kövesse részletesen iskolamentő munkánkat a facebookon:  www.facebook.com/ujherkulesiskolaert

Előző

Comments are closed.