Indul a második kör – információk

Kedves érdeklődő Szülők!

Ahogy korábban jeleztük, szeretnénk újra találkozni azokkal a családokkal, akik komolyan érdeklődnek a Tág Világ Iskola iránt, és gyermeküket a 2016/17-es tanévben ide tervezik beíratni első, második és ötödik osztályba.

2016. március 19-én délután 15-17 óra között kerül sor az első személyes beszélgetésekre, amelyek során mind a gyerekeket, mind a szülőket meg szeretnénk ismerni. Erre az alkalomra már csak a leendő elsős gyermeket várjuk egy vagy két szülő kíséretében. A gyerekek kiscsoportban konstruktív játékban vesznek részt a szülők közreműködésével. Tervezünk egy kiscsoportos beszélgetést a szülőkkel is.

A februári családi délelőttökön részt vevőknek már kiküldtük kérdőívünket, amit -ha a Tág Világ Iskola mellett döntöttetek- legkésőbb március 15-ig küldjetek vissza a tagvilagiskola@gmail.com e-mail címre. Ez egyben a jelentkezés is a  március 19-i délutánra.

A kérdőívek visszaküldését követően küldünk egy megerősítő e-mailt a március 19-i találkozó részleteiről, amelyben jelezzük, hogy a 3 órás időtartamon belül melyik idősávba osztottuk be Titeket.

Az alábbiak szerint tervezzük a beiratkozás ütemezését a leendő első évfolyamra:
  • március 15.: kérdőívek visszaküldése, jelentkezés a családos ismerkedésre a februári érdeklődőknek
  • március 19. 15-17 óra között: ismerkedés a leendő elsősökkel a februári érdeklődőknek – a Római Teniszakadémián
  • április 2.: ismerkedés a leendő elsősökkel a márciusi érdeklődőknek
  • április 7.: visszajelzés a családoknak – mindenkinek
  • április 14-15.: beiratkozás – mindenkinek

A márciusi családi délelőttökön részt vevő családokkal április elején találkozunk személyesen. Természetesen ők is megkapják a kérdőívet.

A felsőbb éves (másodikos, ötödikes) jelentkezőknek április 15-e után szervezünk hasonló találkozót. Erről minden érintett külön értesítést fog kapni.

Ha bármilyen kérdésetek van, kérjük, hogy a tagvilagiskola@gmail.com -on érdeklődjetek.

Szeretettel várjuk a jelentkezéseket és a kérdőívre adott válaszaitokat!

Köszönjük!

Tág Világ Iskola