1% - Tág Világ Egyesület - 18225765-1-41

Tág Világ Általános Iskola - OM azonosító: 203159

Tag Vilag Altalanos Iskola

+36 1 7100700

titkarsag@tagvilagiskola.hu

1039 Budapest

Pais Dezső utca 1-3.

Híreink

Megváltozott a Tág Világ Egyesület vezetése

Az egyesület március 1-i közgyűlésén megválasztotta az új vezetőséget, miután a régi vezetőség lemondott tisztségéről. Az egyesület új elnöke Lucza Vilmos, elnökség tagja Szögi Zoltán, az ellenőrző bizottság elnöke Békési Andrea lett. Dr. Baraczka Mariann továbbra is ellátja az egyesület titkári teendőit.

Ezúttal is köszönjük a szülők és a gyermekek nevében dr. Pallai Katalin, Balázs Gábor és Kiss Richárd áldozatos munkáját!

„Az iskola arra való, hogy az ember megtanuljon tanulni, hogy felébredjen a tudásvágya, megismerje a jól végzett munka örömét, megízlelje az alkotás izgalmát, megtanulja szeretni, amit csinál, és megtalálja azt a munkát, amit szeretni fog.”

(Szentgyörgyi Albert)

Comments are closed.