Lányi Marietta ajánlása

mariettaA Tág Világ iskolát, szakmai munkáját megalakulása, indulása óta ismerem.

A Gyermekek Háza programvezetőjeként örömmel tölt el, hogy lett egy újabb iskola, melynek falai között megvalósul minden gyerek, pedagógus és szülő álma, a személyközpontú, a gyerekek különbözőségét természetesen kezelő, a tanulást élménnyé varázsoló nevelés, tanítás.

Lehet örömmel tanulni? Lehet rácsodálkozni a világra? Lehet kérdezni, kutatni, felfedezni? Lehet együttműködő, partneri kapcsolat gyerekek, pedagógusok, szülők között? Úgy gondolom, ha a válaszok igenlőek, jó iskoláról beszélhetünk.

Örülök, hogy a Tág Világ a Gyermekek Háza Alternatív Alapozó Program akkreditált tanterve alapján kívánja megvalósítani pedagógiai munkáját.

A szakmai munkához, az iskolai élet minden pillanatához sok sikert, örömöt, boldog gyerekeket, szülőket és pedagógusokat kívánok!

Lányi Marietta

Gyermekek Háza pedagógiai vezetője