Bemutatkozik a Tág Világ Iskola

Forrás osztály 4. oszt.

Kedves Gyerekek és Szülők!

Fantasztikus hírt szeretnénk megosztani veletek! Régi álmunk válik valóra, amikor 2016 szeptemberében megnyitja kapuit a Tág Világ Iskola. Várjuk a leendő első, második, ötödik évfolyamba jelentkező családokat! Fontos számunkra, hogy megismerjük egymást, ezért februárban és márciusban 2-2 alkalommal családi délelőttöket tartunk a Tág Világ Iskolában. A részletekről még tájékoztatni fogunk Titeket. Figyeljétek honlapunkat és Facebook oldalunkat!

Kedves Gyerekek!

Már biztosan izgatottak vagytok, hiszen hamarosan  iskolások lesztek. Hatalmas élmények, izgalmas kalandok és egy  egész (Tág) világ vár rátok az iskolában.  A Forrás osztály most negyedikes diákjai már nagyon sok mindent felfedeztek, és most barátokat, társakat keresünk a folytatáshoz. Nagyon örülnénk, ha megismerkedhetnénk egymással, és minél többen csatlakoznátok a csapatunkhoz.  A következő években a betűk, számok, színek, állatok és földrészek között kalandozunk, sőt még a világűrben is barangolunk! Örülnénk, ha a szüleiddel eljönnél hozzánk,  hogy játsszunk és beszélgessünk egy kicsit!

Kedves Szülők!

Ha olyan iskolát keresel, ahol örömmel tanulnak a gyerekek, ahol nemcsak megismerik a számokat, a betűket és elsajátítják az alapkészségeket, de meg is értik a körülöttük lévő világot, megtanulnak együttműködni, kreatívan közelíteni a feladatokhoz, akkor a Tág Világban jó helyen jársz .