1% - Tág Világ Egyesület - 18225765-1-41

Tág Világ Általános Iskola - OM azonosító: 203159

Tag Vilag Altalanos Iskola

+36 1 7100700

titkarsag@tagvilagiskola.hu

1039 Budapest

Pais Dezső utca 1-3.

Híreink

Igen-igen-igen!!!!

Örömmel közölhetjük minden érintettel és érdeklődővel, hogy az Önkormányzat és a Művészetért Alapítvány ma délelőtt megegyezett a közoktatási szerződés feltételeiről. Ez azt jelenti, hogy szeptember 1-től az Új Herkules Iskola megnyithatja kapuit a jelenlegi helyen, a Vihar utcai épületben.

Az Új Herkules Iskola szeretettel várja a jelenlegi iskola minden diákját, minden tanárát és természetesen az új elsősöket is!

Az új fenntartó Művészetért Alapítvány képviselői szeretnének ápr. 12-én (kedden) 17.oo órakor mindenkivel találkozni, megismerkedni és tájékoztatni a változás lebonyolításának részleteiről, beiratkozásról, átiratkozásról stb.
A találkozó helyszínét még pontosítjuk.

Comments are closed.