Kedves Harcostársak és Érdeklődők!

Ezen a héten nagyon felgyorsultak a események!

A legfontosabb információ a hét eleje óta, hogy:

• 12 lehetséges fenntartóval vettük fel a kapcsolatot,
  • akik komolyabban érdeklődtek (nyolcan), azokkal több körben tárgyaltunk és meglátogattuk őket.
  • Mára pedig kialakult egy  2 plusz 2 tartalék lista, akikkel az Önkormányzat lefolytathatja a tárgyalásokat.
  • Ezek közül ketten már holnap reggel jönnek az iskolába körülnézni és utána mennek az Önkormányzathoz.

Az Önkormányzattal folyamatos kapcsolatban vagyunk, nagyon támogatnak minket és együttműködnek velünk.

Ha minden jól megy jövő héten már sokkal közelebb leszünk a megoldáshoz!

Bár keddre valószínűleg végleges döntés még nem lesz, de szerintünk kellene találkoznunk, hogy személyesen is beszámolhassunk Nektek az elmúlt időszakról és megbeszéljük a felmerülő kérdéseket.

Tehát talákozzunk kedden 17.00 órakor, reményeink szerint a tornateremben, de ezt még az Igazgatónőnek vissza kell igazolnia, úgyhogy ezt még pontosítjuk.

Mindenkinek reményteljes hétvégét és jó pihenést kívánunk!

A Szülői Munkaközösség képviselői