1% - Tág Világ Egyesület - 18225765-1-41

Tág Világ Általános Iskola - OM azonosító: 203159

Tag Vilag Altalanos Iskola

+36 20 364 9501

titkarsag@tagvilagiskola.hu

1039 Budapest

Pais Dezső utca 1-3.

Híreink

Különleges vendég járt a Tág Világban

A naptárban átlapoztunk már decemberre, rövidek a nappalok és az időjárás sem kímél minket: reggelente a jeges szél miatt előfordul, hogy morgósan húzzuk fejünkbe a sapkát és tekerjük nyakunk köré a sálat. De ezen héten egy különleges vendég már a reggeli órákban mosolyt csalt mindenki arcára.

December 6-án, kedden, a reggelit és a ráhangolódást követően minden tanteremben a megszokott módon elkezdődtek a foglalkozások, a tanórák. De pár perccel később hangos kopogás hallatszott az osztályok ajtaján, majd egy magas nagyszakállú bácsi toppant be az osztályokba. Megérkezett a Mikulás!

A gyerekek érdeklődve kérdezgették őt, hogy érzi magát a fárasztó éjszaka után, hol vannak a szarvasai, és merre viszi az útja a Tág Világ Iskola után.

A Mikulás örömmel meghallgatta a dalokat és a verseket, cserébe pedig átadta a gyerekeknek az ajándékait, és megígérte, hogy jövőre is meglátogat majd minket!

[foogallery id=”2026″]

Comments are closed.