1% - Tág Világ Egyesület - 18225765-1-41

Tág Világ Általános Iskola - OM azonosító: 203159

Tag Vilag Altalanos Iskola

+36 1 7100700

titkarsag@tagvilagiskola.hu

1039 Budapest

Pais Dezső utca 1-3.

Híreink

Hatalmas szülői támogatást kapott a Bárka osztály!

Már az előző év végén pedagógiai cél volt a Bárka osztályban is a digitális eszközök integrálása a tanítási-tanulási folyamatba. Ettől az évtől kezdve, a szülőkkel egyeztetve, már rendszeresen használt munkaeszközként szerepelt a pedagógusok terveiben a tablet, többek között a digitális kompetencia fejlesztésének érdekében.

Egy mérhetetlenül szerény és önzetlen Bárkás család nagylelkű támogatással járult hozzá ehhez a célhoz! Az osztály minden egyes tagjának, ami összesen 18 fő, felajánlottak újonnan vásárolt, még védőfóliával és tokkal is ellátott tableteket. Ráadásul a lelkes informatikában is jártas Bárkás apukák iternetbiztonsági beállításokkal is ellátták az eszközöket, ezzel is gyerekbaráttá téve azokat.

Hálásan köszönjük ez úton is az óriási felajánlást és a segítséget! 🙂

Comments are closed.