1% - Tág Világ Egyesület - 18225765-1-41

Tág Világ Általános Iskola - OM azonosító: 203159

Tag Vilag Altalanos Iskola

+36 1 7100700

titkarsag@tagvilagiskola.hu

1039 Budapest

Pais Dezső utca 1-3.

Híreink

NÉZZ KÖRÜL A TÁG VILÁGBAN! – Nyílt napok érdeklődő családok számára a Tág Világ Iskolában!

A Tág Világ Általános Iskola nyílt napjaira szeretettel várunk minden érdeklődő szülőt, akinek gyermeke első, második, harmadik, ötödik osztályba készül, és olyan iskolát keres, ahol a gyerekeknek élmény és öröm a tanulás.  A Tág Világ nyílt napok alkalmat adnak arra, hogy megismerkedjenek az iskola szemléletével, a leendő pedagógusokkal, megfigyeljék, milyen az élet a Tág Világban, miről és hogyan tanulunk.

Az iskolában folyó munkát bemutató nyílt napok időpontjai:

2017. február 7.  8.  és
2017. március 7.  8.

Helyszín: Tág Világ Általános Iskola – 1039 Budapest, Pais Dezső utca 1-3.

A nyílt napokon való részvételre előzetes regisztráció szükséges.
A nagy érdeklődésre való tekintettel nyílt napjainkra több regisztrációt már nem tudunk fogadni!

Ismerkedés az iskolával leendő elsős tanulók számára

Amennyiben a nyílt napon szerzett tapasztalatok alapján szeretnék, ha gyermekük is Tág Világos tanuló lenne, akkor a leendő tanítókkal közösen szívesen látjuk őt barátkozós gyermekfoglalkozásainkon.

február 14-én,

március 21-én: Jelentkezés a márciusi gyerekfoglalkozásra

Azon családoknak is szeretnénk lehetőséget biztosítani az iskolánkkal való ismerkedésre, akik nem tudtak részt venni nyílt óráinkon, ezért számukra április 4-én 16 órakor gyermekfoglalkozást és szülői tájékoztatást szervezünk.

Jelentkezés az április 4-i foglalkozásra. Határidő: március 31.

A gyerekfoglalkozásokat követően előre egyeztetett időpontban családi beszélgetéseket szervezünk, ahol a nyílt napok és gyerekfoglalkozások tapasztalatai alapján kialakítjuk a leendő elsősök listáját.

Nagyon várjuk már a találkozást!

 

Felsőbb osztályokba való jelentkezést személyes megbeszélés alapján történik.

Comments are closed.