Fény

23 sugarával mi vagyunk a Fény osztály. Izzó érdeklődésünknél, ragyogó tudásunknál, csak tündöklő tehetségünk csillogóbb.

A tanévet az Én, és a család témával kezdtünk, amely alatt alázatos hozzáállással fedeztük fel egyéni és közösségi tulajdonságaink árnyalt, mégis jelentőségteljes sorát. Készítettünk tulajdonságfát, önarcképet, gombcsaládot, családfát, és sok egyebet. Valódi levelet írtunk egymásnak, amit postán fel is adtunk. A téma záróprogramjaként: az iskolában aludtunk!

Sok játékot játszottunk, pizzát rendeltünk, és beszélgettünk. Éjszaka az udvaron kutattunk, bátorságpróbán vettünk részt, babakori képeinkkel rejtvényt oldottunk. Másnap reggel svédasztalos reggelit fogyasztottunk, tanultunk, és végül egy családi napot tartottunk a szülőkkel együtt a közeli játszótéren.

Kíváncsian várjuk az előttünk álló témák sorát, amelyben némán és észrevehetetlenül bújik meg a tudásanyag, nagy eseményeink kísérője.

ahol kaland a tanulás!