Kriksz-kraksz

Ha csak három szót használhatnánk, sokszínűség, kíváncsiság, lendület. Ha szót szóba ölthetünk, elmondjuk, hogy többen a természet és az állatok szerelmesei, mások a tudományok iránt érdeklődnek, és akadnak köztünk tehetséges muzsikusok is. Bűvészshow, burrito stand, naplóírás, képregény rajzolása, filmkészítés. Ezek is mi vagyunk! Fantáziajátékokban változatos történeteket találunk ki, állítunk színpadra a magunk és mások örömére.

Keressük a helyünket a világban, utánajárunk múltunknak, jelenünknek, jövőnknek.

Megismerjük szűkebb környezetüket és magunkról is egyre többet tudunk. Megtanultuk mik a jogaink, mi illet meg minket és mivel tartozunk másoknak. A következő hetekben, hónapokban annak járunk utána, hogy hányféle vallás uralkodik a világban, ezekhez milyen szokások, tradíciók köthetők.

ahol kaland a tanulás!