Kristály

Osztályunk neve Kristály, tele sok színes egyéniséggel, kemény elszántsággal és töretlen jókedvvel, a legnagyobbak között a legkisebbek. Nagy reményekkel, sok elvárással és kitűzött céllal kezdtük meg az első felsős tanévünket. Új tantárgyak, új tanárok és teljesen új tanterem várt ránk szeptemberben.

Az első hetekben a csapatépítésen és a felsőbe való megérkezésen volt a hangsúly. Méltó tagjai lettünk a Tág Világ felsős csapatának. Ehhez próbára tettük minden képességünket. Vakon kellett megbíznunk egymásban, hogy biztonságban túljussunk a közös akadályokon. Valódi kihívást jelentett számunkra a Nagy-Kevély meghódítása. Sok-sok közös emlék közül mégis legszívesebben a véget nem érő számháborúpartikra emlékszünk vissza.

Van, ami sosem változik, ugyanazzal a kreativitással, erővel és derűs jókedvvel kezdtünk bele a görög témába, ahogy az elmúlt 4 évünket töltöttük. Alig várjuk, hogy végre mi is fent ülhessünk az Olümposz csúcsán.

ahol kaland a tanulás!